StarOfService - nowy sposób na znajdowanie klientów
W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo - jeśli chcemy mieć biznes, który przynosi stabilne dochody, to bez klientów się nie obejdzie. Gdzie ich znaleźć?
2017-05-02, 12:00

W to miejsce wkracza StarOfService, nowa platforma łącząca ze sobą klientów wystawiających zlecenia z doświadczonymi fachowcami z ich okolicy.

Francuska platforma StarOfService to doskonałe, dodatkowe źródło przychodów dla firm i przedsiębiorców. Startup skupia się na maksymalnym ułatwianiu kontaktu pomiędzy klientem, który chce zlecić jakieś zadanie a fachowcem, który może się go podjąć. Dodatkowe źródło zleceń jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Klienci publikują swoje zlecenia zupełnie za darmo, wystarczy że wypełnią przygotowany formularz dla jednej z ponad tysiąca dostępnych kategorii. Rejestracja na platformie jest całkowicie darmowa, również dla wykonawców. Fachowcy, po utworzeniu profilu, mogą dokładnie opisać swoje usługi, doświadczenie, a nawet pochwalić się swoimi umiejętnościami za pomocą zdjęć, nagrań czy filmów.

Wszystkie konta profesjonalistów są weryfikowane przez StarOfService, więc platforma jest bezpieczna w użyciu. Dodatkowo, klienci mogą wystawiać opinie na temat otrzymanych usług, które są potem publicznie widoczne - najsłabsze ogniwa na pewno będą miały problem aby się utrzymać w społeczności.

Aby odpowiedzieć na zlecenie klienta (czyli wysłać wstępną ofertę z szacunkową, niewiążącą wyceną i wiadomością prywatną), fachowiec korzysta z wewnętrznej waluty, kredytów StarOfService. Jeśli przypadnie do gustu klientowi, obie strony otrzymują komplet danych kontaktowych do siebie nawzajem i dalsza część współpracy przebiega już poza platformą.

StarOfService jest obecne w Polsce od 2016 roku, na świecie działa w kilkudziesięciu krajach. Ta i inne platformy są możliwe dzięki nowoczesnym technologiom, które wkraczają do naszego życia z korzyścią dla wszystkich. Klienci się cieszą łatwym dostępem do sprawdzonych fachowców w swojej okolicy, a lokalne biznesy nie muszą już dłużej narzekać na zbyt małą ilość zleceń.


StarOfService można znaleźć tutaj.

KONTAKT / AUTOR
Szymon Frączek
StarOfService.pl
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.